fbpx

Audrius

Šokių treneris Audrius, šokių pasaulyje žinomas kaip SHINTA, yra šokėjas, šokių mokytojas bei choreografas, kurio pagrindas yra gatvės šokiai. Jis daug keliavo per pasaulį ir mokėsi iš tokių įtakingų šokių mokytojų kaip Henry Link, Buddha Stretch, Keone Madrid, Oriana Siew Kim ir daugelio kitų. Audrius dalyvavo Kanados televizijos laidoje „Dance Revolution“  Lietuvoje, Pasaulio šokių čempionate Italijoje bei LRT Eurovizijos Dainų konkurse, kaip vokalistės šokėjas. Jis pasirodė daugiau nei 10 šalių. Jau nuo 2012 metų Audrius profesionaliai moko gatvės šokių bei kuria individualizuotą choreografiją įvairiose renginiuose ir projektuose. Talentingas choreografas bei kvalifikuotas šokių mokytojas.

 

„Hip-hop“ ir „Popping“ šokių grupių treneris Audrius yra Lietuvos ir užsienio daugkartinis gatvės šokių pirmųjų vietų nugalėtojas:

2014 metais  jis tapo Lietuvos čempionato „Streetstyle“ IDO pirmos vietos laimėtoju, po to Italijos pasaulio čempionato (World IDO „Hip Hop“ & „Bboy“) komandinių kovų ketvirtos vietos nugalėtoju, o kiek veliau Lenkijos čempionato „Danceweek Mikolaiki“ pirmos vietos nugalėtoju.

2015-2016 metais tapo Lietuvos čempionato „Streetstyle“ IDO antros  vietos laimėtoju, o metais veliau – čempionato „Streetstyle“ IDO pirmos vietos nugalėtoju.

2017-2019 metais  Audrius ir vėl tapo Lietuvos čempionato „Streetstyle“ IDO pirmos vietos laimėtoju bei dalyvavus kelis kartus Makedonijos čempionate „Dance Masters“ IDO, tapo tris kartus iš eilės tų metų pirmos vietos nugalėtoju. 2019 m. sėkmingai dalyvavo Kanados projekte Lietuvoje „Šokių Revoliucija“.

Pareigos:Choreografas